Čeperský okruh 2023

Od Kristýna Sulíková

Dne 24.09.2023 bylo krásné slunečné počasí a kolem 14h se okolo Čeperské hasičárny sjíždějí první závodníci. Někteří pilují formu na cestě a jiní testují svoje dopravní prostředky až na místě. Celkem se dostavilo 52 závodníků, kteří byli rozřazení do 9 skupin. Posilněni místním občerstvením z různých koutů Čeperky se jako první vydali směrem k cíli ti nejmenší. Jeden ze závodníků se těsně před cílem rozhodl prodloužit trasu a vydal se opačným směrem, ale nakonec šťastně dojel.

Následovaly starší ročníky, kde veliký obdiv patří nejmenším závodníkům na šlapacím kole, kteří si troufli na jejich první závodní okruh. U starších ročníků nestíhali ani stopky stopovat, jakou rychlostí každý ze závodníků prosvištěl cílem.

Závody se obešly bez úrazu na těle i na duši (žádné kolo nebylo píchnuto). Tento závod se zapíše do historie, jelikož bylo nejméně závodníků, kteří nebyli přihlášeni. Ani jeden.

Na každého závodníka čekala medaile a taška s pochutinami a drobnostmi.

Děkujeme za početnou účast závodníkům a podporu všem rodičům, příbuzným a trenérům. A také za doping v podobě drobného občerstvení.

Děkujeme také organizátorům a všem dobrovolníkům za tolik energie a dobré nálady během závodu.

Příští rok dalším závodům zdar!